XRCGB25M000F1SBDR0
DigiKeyn tuotenumero
490-XRCGB25M000F1SBDR0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-XRCGB25M000F1SBDR0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGB25M000F1SBDR0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB25M000F1SBDR0
Kuvaus
CRYSTAL 25.0MHZ SMD
Tarkka kuvaus
25 MHz ±10ppm Kiteet 12pF 70 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 Ohms
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Taajuus
25 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Päätuotenumero
Kuormakapasitanssi
12pF