XRCGB25M000F0L00R0
DigiKeyn tuotenumero
490-5577-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5577-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5577-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGB25M000F0L00R0
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Tarkka kuvaus
25 MHz ±100ppm Kiteet 6pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
XRCGB25M000F0L00R0 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
150 Ohms
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Taajuus
25 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Taajuustoleranssi
±100ppm
Päätuotenumero
Kuormakapasitanssi
6pF