XRCGA50M000F3A1BR0
DigiKeyn tuotenumero
490-XRCGA50M000F3A1BR0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-XRCGA50M000F3A1BR0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGA50M000F3A1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XRCGA50M000F3A1BR0
Kuvaus
CRYSTAL 50.0MHZ SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 MHz ±30ppm Kiteet 8pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
XRCGA50M000F3A1BR0 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
50 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±45ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Kuormakapasitanssi
8pF