RHS7J2H101J2M2H01A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RHS7J2H101J2M2H01A |
Kuvaus | CAP CER 100PF 500V UNJ RADIAL |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 pF ±5% 500V Keraamiset kondensaattorit UNJ Säteittäinen |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RHS7J2H101J2M2H01A -mallit |
Kategoria | Luokitukset AEC-Q200 |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Asennustyyppi |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Pakkaus / kotelo Säteittäinen |
Osan tila Vanhentunut | Koko/mitat 0,197" pit. x 0,124" lev. (5,00mm x 3,15mm) |
Kapasitanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,236" (6,00mm) |
Toleranssi ±5% | Johdinten väli 0,197" (5,00mm) |
Jännite – nimellinen | Johtimen tyyppi Muotoillut johtimet - taivutetut |
Lämpötilakerroin | Päätuotenumero |
Toimintalämpötila -55°C – 200°C |