RCER71H334K1DBH03A
DigiKeyn tuotenumero
490-7543-1-ND - Cut Tape (CT)
490-7543-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCER71H334K1DBH03A
Kuvaus
CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.33 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RCER71H334K1DBH03A -mallit
Kategoria
Luokitukset
AEC-Q200
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,098" lev. (4,00mm x 2,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Suora
Lämpötilakerroin
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C