PLT5BPH3013R7SNL
DigiKeyn tuotenumero
490-10978-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10978-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10978-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PLT5BPH3013R7SNL
Kuvaus
CMC 2.2A 2LN 300OHM SMD AEC-Q200
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 300 Ohms @ 10 MHz 2,2A DCR 11mOhm (tyyp.)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PLT5BPH3013R7SNL -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
80V
Valmistaja
Murata Electronics
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,197" lev. (5,00mm x 5,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,197" (5,00mm)
Impedanssi taajuudella
300 Ohms @ 10 MHz
Pakkaus / kotelo
Pystysuuntainen, 4 juotoskohtaa piirilevylle
Virtaluokitus (maks.)
2,2A
Päätuotenumero
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
11mOhm (tyyp.)