NFZ32BW210HN11L
DigiKeyn tuotenumero
490-NFZ32BW210HN11LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-NFZ32BW210HN11LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFZ32BW210HN11LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFZ32BW210HN11L
Kuvaus
FERRITE BEAD 21 OHM 2SMD 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21 Ohms @ 1 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 2-SMD, tasainen johto 1,55A 120mOhm
EDA/CAD-mallit
NFZ32BW210HN11L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
120mOhm
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
2-SMD, tasainen johto
Korkeus (maks.)
0,067" (1,70mm)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Impedanssi taajuudella
21 Ohms @ 1 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
1,55A