NFZ32BW210HN10L on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiyo Yuden
Varastossa: 2 243
Tekniset tiedot
21 Ohms @ 1 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 2-SMD, tasainen johto 1,2A 144mOhm