NFZ2MSD501SZ10L
DigiKeyn tuotenumero
490-NFZ2MSD501SZ10LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-NFZ2MSD501SZ10LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFZ2MSD501SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFZ2MSD501SZ10L
Kuvaus
FERRITE BEAD 500 OHM 0806 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0806 (2016 metrinen) 3,2A 32mOhm
EDA/CAD-mallit
NFZ2MSD501SZ10L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
32mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Korkeus (maks.)
0,047" (1,20mm)
Impedanssi taajuudella
500 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Virtaluokitus (maks.)
3,2A