NFZ2MSD101SZ10L
DigiKeyn tuotenumero
490-NFZ2MSD101SZ10LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-NFZ2MSD101SZ10LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFZ2MSD101SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFZ2MSD101SZ10L
Kuvaus
FERRITE BEAD 100 OHM 0806 1LN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0806 (2016 metrinen) 5,2A 18mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFZ2MSD101SZ10L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
18mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0806 (2016 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,047" (1,20mm)
Impedanssi taajuudella
100 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Virtaluokitus (maks.)
5,2A