NFZ2MSD101SZ10L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | NFZ2MSD101SZ10L |
Kuvaus | FERRITE BEAD 100 OHM 0806 1LN |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0806 (2016 metrinen) 5,2A 18mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | NFZ2MSD101SZ10L -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 18mOhm |
Valmistaja Murata Electronics | Luokitukset AEC-Q200 |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0806 (2016 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Johtojen lukumäärä 1 | Korkeus (maks.) 0,047" (1,20mm) |
Impedanssi taajuudella 100 Ohms @ 100 MHz | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Virtaluokitus (maks.) 5,2A | Päätuotenumero |