NFZ18SM701SN10D
DigiKeyn tuotenumero
490-NFZ18SM701SN10DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-NFZ18SM701SN10DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFZ18SM701SN10DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFZ18SM701SN10D
Kuvaus
FERRITE BEAD 700 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
700 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 800mA 290mOhm
EDA/CAD-mallit
NFZ18SM701SN10D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
290mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
700 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
800mA