NFZ18SM121SN10D
DigiKeyn tuotenumero
490-16642-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-16642-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16642-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFZ18SM121SN10D
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 1,25A 140mOhm
EDA/CAD-mallit
NFZ18SM121SN10D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,25A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
140mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz