NFZ15SG462SN10D
DigiKeyn tuotenumero
490-18369-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18369-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18369-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFZ15SG462SN10D
Kuvaus
FERRITE BEAD 4.6 KOHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.6 kOhms @ 900 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 270mA 1,65Ohm
EDA/CAD-mallit
NFZ15SG462SN10D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,65Ohm
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
4.6 kOhms @ 900 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
270mA