NFZ15SG462SN10D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | NFZ15SG462SN10D |
Kuvaus | FERRITE BEAD 4.6 KOHM 0402 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.6 kOhms @ 900 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 270mA 1,65Ohm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | NFZ15SG462SN10D -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 1,65Ohm |
Valmistaja Murata Electronics | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Sarja | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Korkeus (maks.) 0,022" (0,55mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Impedanssi taajuudella 4.6 kOhms @ 900 MHz | Päätuotenumero |
Virtaluokitus (maks.) 270mA |