NFZ15SF102SN10D
DigiKeyn tuotenumero
490-NFZ15SF102SN10DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-NFZ15SF102SN10DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFZ15SF102SN10DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFZ15SF102SN10D
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 230mA 1,4Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFZ15SF102SN10D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,4Ohm
Valmistaja
Murata Electronics
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
230mA