NFZ03SG671SN10D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | NFZ03SG671SN10D |
Kuvaus | FERRITE BEAD 670 OHM 0201 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 670 Ohms @ 900 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 250mA 850mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | NFZ03SG671SN10D -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 850mOhm |
Valmistaja Murata Electronics | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Sarja | Pakkaus / kotelo 0201 (0603 metrinen) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Korkeus (maks.) 0,013" (0,33mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm) |
Impedanssi taajuudella 670 Ohms @ 900 MHz | Päätuotenumero |
Virtaluokitus (maks.) 250mA |