NFZ03SG331SN10D
DigiKeyn tuotenumero
490-NFZ03SG331SN10DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-NFZ03SG331SN10DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFZ03SG331SN10DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFZ03SG331SN10D
Kuvaus
FERRITE BEAD 330 OHM 0201 1LN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 Ohms @ 900 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 305mA 600mOhm
EDA/CAD-mallit
NFZ03SG331SN10D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
600mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
330 Ohms @ 900 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
305mA