NFZ03SG162SN10D
DigiKeyn tuotenumero
490-18079-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18079-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18079-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFZ03SG162SN10D
Kuvaus
FERRITE BEAD 1.6 KOHM 0201 1LN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.6 kOhms @ 900 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 180mA 1,7Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFZ03SG162SN10D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,7Ohm
Valmistaja
Murata Electronics
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
1.6 kOhms @ 900 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
180mA