NFM3DCC222R1H3L
DigiKeyn tuotenumero
490-11846-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-11846-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11846-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM3DCC222R1H3L
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 1205
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2200 pF Läpisyöttökondensaattorit 50V 300 mA 1205 (3212 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFM3DCC222R1H3L -mallit
Kategoria
Jännite – nimellinen
50V
Valmistaja
Murata Electronics
Virta
300 mA
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1205 (3212 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tyyppi
Läpisyöttö
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,049" lev. (3,20mm x 1,25mm)
Kapasitanssi
2200 pF
Korkeus (maks.)
0,035" (0,90mm)
Toleranssi
-20%, +50%