NFM31KC223R1H3L
DigiKeyn tuotenumero
490-12814-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-12814-1-ND - Cut Tape (CT)
490-12814-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM31KC223R1H3L
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206
Tarkka kuvaus
0.022 µF Läpisyöttökondensaattorit 50V 10 A 1,5mOhm 1206 (3216 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
NFM31KC223R1H3L -mallit
Kategoria
Virta
10 A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,5mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Kapasitanssi
0.022 µF
Korkeus (maks.)
0,059" (1,50mm)
Toleranssi
±20%
Päätuotenumero
Jännite – nimellinen
50V