NFM31KC103R2A3L
DigiKeyn tuotenumero
490-NFM31KC103R2A3LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-NFM31KC103R2A3LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFM31KC103R2A3LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM31KC103R2A3L
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 10000PF 100V 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF Läpisyöttökondensaattorit 100V 10 A 1,5mOhm 1206 (3216 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFM31KC103R2A3L -mallit
Kategoria
Virta
10 A
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,5mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tyyppi
Läpisyöttö
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Kapasitanssi
10000 pF
Korkeus (maks.)
0,059" (1,50mm)
Toleranssi
±20%
Päätuotenumero
Jännite – nimellinen
100V