NFM21HC223R1H3D
DigiKeyn tuotenumero
490-8460-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-8460-1-ND - Cut Tape (CT)
490-8460-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM21HC223R1H3D
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0805
Tarkka kuvaus
0.022 µF Läpisyöttökondensaattorit 50V 2 A 30mOhm 0805 (2012 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
NFM21HC223R1H3D -mallit
Kategoria
Virta
2 A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
30mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Kapasitanssi
0.022 µF
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Jännite – nimellinen
50V