NFE61HT332Z2A9L
DigiKeyn tuotenumero
490-6951-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-6951-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6951-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFE61HT332Z2A9L
Kuvaus
FILTER LC(T) 3300PF SMD
Tarkka kuvaus
LC (T-tyyppi) EMI-suodattimet 3rd Tilaus Alipäästö 1 kanavainen C = 3300pF 2 A 2706 (6816 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
NFE61HT332Z2A9L -mallit
Kategoria
Arvot
C = 3300pF
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Jännite – nimellinen
100V
Koko/mitat
0,268" pit. x 0,063" lev. (6,80mm x 1,60mm)
Korkeus
0,075" (1,90mm)
Kanavien lukumäärä
1
Päätuotenumero
Virta
2 A