NFE61HT101Z2A9L
DigiKeyn tuotenumero
490-6948-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-6948-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6948-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFE61HT101Z2A9L
Kuvaus
FILTER LC(T) 100PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LC (T-tyyppi) EMI-suodattimet 3rd Tilaus Alipäästö 1 kanavainen C = 100pF 2 A 2706 (6816 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFE61HT101Z2A9L -mallit
Kategoria
Arvot
C = 100pF
Valmistaja
Murata Electronics
ESD-suojaus
No
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite – nimellinen
100V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Alipäästö
Pakkaus / kotelo
2706 (6816 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Suodatinjärjestys
3rd
Koko/mitat
0,268" pit. x 0,063" lev. (6,80mm x 1,60mm)
Teknologia
LC (T-tyyppi)
Korkeus
0,075" (1,90mm)
Kanavien lukumäärä
1
Päätuotenumero
Virta
2 A