NFE31PT471F1E9L
DigiKeyn tuotenumero
490-2546-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-2546-1-ND - Cut Tape (CT)
490-2546-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFE31PT471F1E9L
Kuvaus
FILTER LC(T) 470PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LC (T-tyyppi) EMI-suodattimet 3rd Tilaus Alipäästö 1 kanavainen C = 470pF 6 A 1206 (3216 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFE31PT471F1E9L -mallit
Kategoria
Arvot
C = 470pF
Valmistaja
Murata Electronics
ESD-suojaus
No
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Jännite – nimellinen
25V
Tyyppi
Alipäästö
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatinjärjestys
3rd
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Teknologia
LC (T-tyyppi)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Kanavien lukumäärä
1
Korkeus
0,069" (1,75mm)
Virta
6 A