MXHQ87WJ3000
DigiKeyn tuotenumero
490-MXHQ87WJ3000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MXHQ87WJ3000
Kuvaus
COAX CBL SMA TO TEST POINT 11.8"
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA testipisteeseen 11,811" (300,00mm)
Kategoria
1. liitin
SMA-jakki
Valmistaja
Murata Electronics
1. kontaktin sukupuoli
Naaras
Sarja
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
2. liitin
Testipiste
Osan tila
Aktiivinen
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Tyyppi
SMA testipisteeseen
Pituus
11,811" (300,00mm)