LQW43FT100M0HL
DigiKeyn tuotenumero
490-LQW43FT100M0HLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-LQW43FT100M0HLCT-ND - Cut Tape (CT)
490-LQW43FT100M0HLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW43FT100M0HL
Kuvaus
FIXED IND 10UH 710MA 130 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 710 mA 130mOhm maks. 1812 (4532 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQW43FT100M0HL -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
130mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
60MHz
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen)
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
1812
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,146" (3,70mm)