LQW32FT470M0HL
DigiKeyn tuotenumero
490-18067-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18067-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18067-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW32FT470M0HL
Kuvaus
FIXED IND 47UH 100MA 900 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 100 mA 900mOhm maks. 1210 (3225 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQW32FT470M0HL -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
900mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
30MHz
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
1210
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,098" (2,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
300mA