LQW32FT220M0HL
DigiKeyn tuotenumero
490-18066-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18066-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18066-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW32FT220M0HL
Kuvaus
FIXED IND 22UH 110MA 620 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 110 mA 620mOhm maks. 1210 (3225 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQW32FT220M0HL -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
620mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
50MHz
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
1210
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,098" (2,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
400mA