LQW2UAS12NJ00L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LQW2UAS12NJ00L |
Kuvaus | FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 12 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 1 A 90mOhm maks. 1008 (2520 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LQW2UAS12NJ00L -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 90mOhm maks. |
Valm. | Q taajuudella 50 @ 500MHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 3,3GHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 50 MHz |
Tyyppi Kierresuojattu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo 1008 (2520 metrinen) |
Induktanssi | Valmistajan laitepakkaus 1008 (2520 metrinen) |
Toleranssi ±5% | Koko/mitat 0,103" pit. x 0,096" lev. (2,62mm x 2,45mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,080" (2,03mm) |