LQW2UAS12NG0CL
DigiKeyn tuotenumero
490-18470-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18470-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18470-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW2UAS12NG0CL
Kuvaus
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 1 A 90mOhm maks. 1008 (2520 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQW2UAS12NG0CL -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
90mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
50 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
3,3GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Induktanssitaajuus - testi
50 MHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Pakkaus / kotelo
1008 (2520 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
1008
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,103" pit. x 0,096" lev. (2,62mm x 2,45mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,080" (2,03mm)