LQW2BAS5N6J00L
DigiKeyn tuotenumero
490-5644-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5644-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5644-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW2BAS5N6J00L
Kuvaus
FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM
Tarkka kuvaus
5.6 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 600 mA 80mOhm maks. 0805 (2015 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQW2BAS5N6J00L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
80mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
65 @ 1GHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
5,9GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
250 MHz
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Koko/mitat
0,082" pit. x 0,060" lev. (2,09mm x 1,53mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,060" (1,52mm)