LQW2BANR12J00L
DigiKeyn tuotenumero
490-10554-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10554-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10554-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW2BANR12J00L
Kuvaus
FIXED IND 120NH 970MA 380 MOHM
Tarkka kuvaus
120 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 970 mA 380mOhm maks. 0805 (2015 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQW2BANR12J00L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
380mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
57 @ 250MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
1,2GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
150 MHz
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,082" pit. x 0,060" lev. (2,09mm x 1,53mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,060" (1,52mm)