LQW2BAN47NJ00L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LQW2BAN47NJ00L |
Kuvaus | FIXED IND 47NH 1.25A 200 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 47 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 1.25 A 200mOhm maks. 0805 (2015 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LQW2BAN47NJ00L -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 200mOhm maks. |
Valm. | Q taajuudella 70 @ 500MHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 1,5GHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 200 MHz |
Tyyppi Kierresuojattu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo 0805 (2015 metrinen) |
Toleranssi ±5% | Koko/mitat 0,082" pit. x 0,060" lev. (2,09mm x 1,53mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,060" (1,52mm) |