LQW2BAN47NJ00L
DigiKeyn tuotenumero
490-10548-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10548-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10548-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW2BAN47NJ00L
Kuvaus
FIXED IND 47NH 1.25A 200 MOHM
Tarkka kuvaus
47 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 1.25 A 200mOhm maks. 0805 (2015 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQW2BAN47NJ00L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
200mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
70 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
1,5GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
200 MHz
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,082" pit. x 0,060" lev. (2,09mm x 1,53mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,060" (1,52mm)