LQW2BAN3N6J00L
DigiKeyn tuotenumero
490-16042-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-16042-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16042-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW2BAN3N6J00L
Kuvaus
FIXED IND 3.6NH 2A 50 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.6 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 2 A 50mOhm maks. 0805 (2015 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQW2BAN3N6J00L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
50mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
75 @ 1,5GHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
11,8GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
250 MHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0805 (2015 metrinen)
Induktanssi
Koko/mitat
0,082" pit. x 0,060" lev. (2,09mm x 1,53mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,060" (1,52mm)