LQW21FT1R5M0HL
DigiKeyn tuotenumero
490-LQW21FT1R5M0HLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-LQW21FT1R5M0HLCT-ND - Cut Tape (CT)
490-LQW21FT1R5M0HLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW21FT1R5M0HL
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 500MA 180 MOHM
Tarkka kuvaus
1.5 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 500 mA 180mOhm maks. 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQW21FT1R5M0HL -mallit
DC-resistanssi (DCR)
180mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
260MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)
Virta - saturaatio (Isat)
550mA