LQW21FT1R0M0HL
DigiKeyn tuotenumero
490-LQW21FT1R0M0HLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-LQW21FT1R0M0HLCT-ND - Cut Tape (CT)
490-LQW21FT1R0M0HLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW21FT1R0M0HL
Kuvaus
FIXED IND 1UH 600MA 130 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 600 mA 130mOhm maks. 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQW21FT1R0M0HL -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
130mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
320MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)
Virta - saturaatio (Isat)
700mA