LQW18AN5N6D10D
DigiKeyn tuotenumero
490-6901-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-6901-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6901-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW18AN5N6D10D
Kuvaus
FIXED IND 5.6NH 900MA 45 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5.6 nH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 900 mA 45mOhm maks. 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQW18AN5N6D10D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
45mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
38 @ 250MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
10GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Induktanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±0,5nH
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)