LQW18AN4N7B80D
DigiKeyn tuotenumero
490-16896-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-16896-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16896-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW18AN4N7B80D
Kuvaus
FIXED IND 4.7NH 1.5A 54 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 nH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.5 A 54mOhm maks. 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQW18AN4N7B80D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
54mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
25 @ 250MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
10,4GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Induktanssi
Koko/mitat
0,065" pit. x 0,039" lev. (1,65mm x 0,99mm)
Toleranssi
±0,1nH
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)