LQW18AN4N7B80D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LQW18AN4N7B80D |
Kuvaus | FIXED IND 4.7NH 1.5A 54 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 33 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 nH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.5 A 54mOhm maks. 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LQW18AN4N7B80D -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 54mOhm maks. |
Valm. | Q taajuudella 25 @ 250MHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 10,4GHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 MHz |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Induktanssi | Koko/mitat 0,065" pit. x 0,039" lev. (1,65mm x 0,99mm) |
Toleranssi ±0,1nH | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,039" (1,00mm) |