LQW15AN4N7D80D
DigiKeyn tuotenumero
LQW15AN4N7D80D-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQW15AN4N7D80D
Kuvaus
FIXED IND 4.7NH 1.2A 71 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 nH Suojaamaton Kierresuojattu Induktori 1.2 A 71mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQW15AN4N7D80D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
71mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
31 @ 250MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
8GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Induktanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,024" lev. (1,00mm x 0,60mm)
Toleranssi
±0,5nH
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)