LQP03TN4N7H02D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LQP03TN4N7H02D |
Kuvaus | FIXED IND 4.7NH 350MA 400 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 nH Suojaamaton Paksukalvo Induktori 350 mA 400mOhm maks. 0201 (0603 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LQP03TN4N7H02D -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) 400mOhm maks. |
Valm. | Q taajuudella 14 @ 500MHz |
Sarja | Taajuus - itseresonoiva 4,4GHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 500 MHz |
Toleranssi ±3% | Koko/mitat 0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,013" (0,33mm) |