LQP03TN1N4B02D
DigiKeyn tuotenumero
490-11721-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-11721-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11721-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQP03TN1N4B02D
Kuvaus
FIXED IND 1.4NH 600MA 150 MOHM
Tarkka kuvaus
1.4 nH Suojaamaton Paksukalvo Induktori 600 mA 150mOhm maks. 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQP03TN1N4B02D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
150mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
14 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
16GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Toleranssi
±0,1nH
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,013" (0,33mm)