LQP03TN18NH02D
DigiKeyn tuotenumero
490-10768-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10768-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10768-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQP03TN18NH02D
Kuvaus
FIXED IND 18NH 200MA 800 MOHM
Tarkka kuvaus
18 nH Suojaamaton Paksukalvo Induktori 200 mA 800mOhm maks. 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQP03TN18NH02D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
800mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
12 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
2,2GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Toleranssi
±3%
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,013" (0,33mm)