LQP03TG4N7H02D
DigiKeyn tuotenumero
490-LQP03TG4N7H02DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-LQP03TG4N7H02DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-LQP03TG4N7H02DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQP03TG4N7H02D
Kuvaus
FIXED IND 4.7NH 250MA 720 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 nH Suojaamaton Paksukalvo Induktori 250 mA 720mOhm maks. 0201 (0603 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQP03TG4N7H02D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
720mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
12 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
6,5GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Tyyppi
Paksukalvo
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0201 (0603 metrinen)
Toleranssi
±3%
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,013" (0,33mm)