LQP03HQ3N5B02D
DigiKeyn tuotenumero
490-13925-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-13925-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13925-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQP03HQ3N5B02D
Kuvaus
FIXED IND 3.5NH 500MA 170 MOHM
Tarkka kuvaus
3.5 nH Suojaamaton Paksukalvo Induktori 500 mA 170mOhm maks. 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
LQP03HQ3N5B02D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
170mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
7GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Toleranssi
±0,1nH
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,017" (0,42mm)