LQP03HQ2N7B02D
DigiKeyn tuotenumero
490-13909-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-13909-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13909-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQP03HQ2N7B02D
Kuvaus
FIXED IND 2.7NH 600MA 120 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.7 nH Suojaamaton Paksukalvo Induktori 600 mA 120mOhm maks. 0201 (0603 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQP03HQ2N7B02D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
120mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
9GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Tyyppi
Paksukalvo
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0201 (0603 metrinen)
Toleranssi
±0,1nH
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,017" (0,42mm)