LQP03HQ1N5B02D
DigiKeyn tuotenumero
490-13881-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-13881-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13881-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LQP03HQ1N5B02D
Kuvaus
FIXED IND 1.5NH 1A 50 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 nH Suojaamaton Paksukalvo Induktori 1 A 50mOhm maks. 0201 (0603 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LQP03HQ1N5B02D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
50mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
12GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Tyyppi
Paksukalvo
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0201 (0603 metrinen)
Toleranssi
±0,1nH
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,017" (0,42mm)